Bomber bunda je jedným z najobľúbenejších kúskov posledných dvoch rokov. Nosí sa k úplne všetkému, vďaka čomu ju vlastní stále viac a viac ľudí. Výhodou je, že je unisex, takže ju môžu nosiť aj muži a ženy. Viete, ako ju nosiť a s čím ju kombinovať?

Bomber bunda vyzerá asi najlepšie v khaki (army) prevedení. Okrem toho, že táto farba je naozaj skvelá na kombináciu s inými, jesennými farbami, bombery majú strih, ktorý ulahodí nejednej postave.

Bunda, ktorá obletela celý svet a obľúbili si ju nielen ženy, ale aj muži je však v mnohých farebných odtieňov v rôznych strihoch, takže si tu nájde každý svoje. Ak sa bojíte, že jesenná bunda je len ďalší výstrelok módy, robíte si obavy zbytočne. Bomberka tu vždy bola, je a bude. Ak sa pozriete do minulosti, pomaly sa ukazovala aj v minulých dekádach. Tam však pôsobila v trochu iných prevedeniach. V túto jeseň však prišla s najväčšou silou a dokážete s ňou vytvoriť tie najlepšie outfity.

moda-jesen-bomber-bunda

Zemité tóny

Z mnohých strán počuť vety ako „khaki farba je nudná“ alebo „také tmavé farby nenosím“. Omyl! Žiadna nuda! Jeseň 2016 je plná zemitých tónov, ktoré prinášajú so sebou farby ako sú biela, béžová, hnedá, nude, čierna alebo khaki. Kombinácia presne týchto spomenutých farieb vytvorí dokonalý outfit.

Jedinou vecou, na ktorú nesmiete zabudnúť, aby ste nevyzerali ako šedá myš je vedieť sa dobre nalíčiť a použiť doplnky. Celý outfit oživte výrazným náhrdelníkom či náušnicami. Veľkým hitom jesene 2016 je aj klobúk, s ktorým budete vynikať v dave.

Vysoký pás je plus!

U džínsov využite vysoký pás, ktorý vám predĺži nohy a celý outfit bude vyzerať veľmi štýlovo. Khaki bomber bunda je v kombinácii s čiernymi nohavicami najlepšou voľbou, ktorú urobíte. Pod bundu si zoberte jednoduché biele tielko alebo tričko.

moda-jesen-bomber-bunda

Stavte na šaty!

Bomber bunda nie je len pre športový outfit s teniskami. Vsaďte na minimalistické, jednoduché šaty v jednej farbe, ktoré doplníte o výrazný náhrdelník, bomber bundu a crossbody menšiu kabelku. Nemusíte sa báť ani trochu športového looku a pridajte na hlavu šiltovku.

Zdroj: stylecaster.com
Fotky: cliqueimg.com, instyle.com

Chytil aj vás trend bomber búnd a máte doma aspoň jeden kúsok?

Autor

Naďa Černá

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som bloggerka, ktorá miluje písanie o móde, kozmetike, nových trendoch, zdravom životnom štýle a pravdupovediac, úplne o všetkom. Písaniu som sa začala venovať ako prváčka na strednej škole a stále...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Najnovšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.