Jeseň sa nám síce už začala, ale to nám, ženám, vôbec nebráni aby sme si ďalej nakupovali najnovšie vychytávky pre toto ročné obdobie. Vonku je čím ďalej chladnejšie, ale naše nežné pohlavie sa chce stále predviesť v čo najlepšom svetle. A práve preto, Vám prinášame tipy a rady, aby ste sa aj počas sychravých dní cítili krásne a sexy.

Šál

Ráno sa zobúdzame do chladného a zamračeného dňa. Napriek tomu, máme stále nejaké to nutkanie či tendenciu k tomu, že v tenkej koženej bundičke tento škaredý deň zvládneme. „Veď ten kúsok prebehnem", povedia si mnohé z nás. Počasie je zradné, a pre to by sme sa mali vybaviť aspoň obrovským šálom, do ktorého sa zabalíme a budeme sa cítiť ako doma, zababušené v deke. Vzor či farba nehrá žiadnu úlohu. Čím pestrejší a väčší, tým lepšie. Tieto módne kúsky, sú veľmi ľahko kombinovateľné.

moda-jesen moda-jesen

Veľké kabáty

Ďalším základným kúskom jesenného šatníka je kabát. Veľký kabát. Taktiež na farbe vôbec nezáleží. Môže byť použitý ako hlavný prvok outfitu, ku ktorému budeme dolaďovať zvyšok. Či už k nemu nakombinujeme tenisky alebo opätky, stále budeme pôsobiť veľmi žensky, a hlavne bude nám teplúčko, čo je taký malý bonus. A opäť, čím väčší, tým lepšie.

moda-jesen moda-jesen moda-jesen

Čierna je sexy!

Čierna! Klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy, a nikdy sa nám nezunuje. Kombinácie s touto jednoduchou farbou, sú hračka, a možno aj pre to, nás stále baví. Dá sa povedať, že sa ňou nedá nič pokaziť. A čo je úplne super, keď si čiernu dáme v týchto dňoch na seba, máme aspoň trochu pocit, že nám je o niečo teplejšie. Tak dámy šup, šup, all black a k tomu iba veľký šál a môžeme vyraziť von a čeliť tomuto nečasu.

moda-jesen moda-jesen moda-jesen

Mohli by sme ďalej písať o tom, ako sa vystrojiť voči jesennému počasiu, ale toto sú tri základné tipy, ako to zvládnuť. Tak čo, máte aj Vy takéto kúsky vo vašom šatníku? Ako Vy bojujete s prichádzajúcou zimou?

Nechajte sa inšpirovať aj naším druhým článkom o farbách, ktoré túto jeseň letia a nemali by chýbať vo vašom šatníku.

Chodíte celé v čiernom alebo skôr preferujete farebené kombinácie pre navodenie lepšej nálady?

Autor

Nikol Novotná

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Mám 22 rokov a okrem toho, že študujem slovenský jazyk a literatúru som workoholik na dva plné úväzky, a keď sa náhodou stane, že nerobím, tak aj tak sedím v...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Najnovšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.