Máme pre vás úžasnú správu dámy, strapcová sukňa je stále in. Ak ste ju ešte nezaradili do šatníka, možno práve tento článok vás inšpiruje ku kúpe tohto skvostného kúska. Môže byť krátka, dlhá, výstredná, ale aj elegantná. Je taká dokonalá ako my dámy.

Môžeme sa zamilovať do ťažšieho materiálu, ako je čierna koža. Vytvára trochu drsný dojem a preto je dobré ju kombinovať s jednoduchým tričkom pokiaľ nechceme byť výstredné, ak sa však chystáte na párty neváhajte siahnuť po tričku s výraznou potlačou.

Jemná, krémová koža pôsobí nežným dojmom, ak ste blondína určite vám pristanú krémové farby. S kockovanou košeľou sa stanete kovbojkou, s rifľovou košeľou môžete vyraziť do mesta. Jednoducho sa kombinuje aj na chladné večery s teplejším svetrom a nemusia sa jej báť ani dámy s väčšími bokmi, vám pristane tá nad kolená. Uvoľnený a nenútený štýl dosiahnete s kombináciou tenisiek a poltopánok, ak zvolíte vysoké čižmy otvoríte dvere 70. rokom, členkové čižmy sú aktuálne najobľúbenejšie, preto si myslím, že s nimi nič nepokazíte.


Doplnky sú úžasné a vedia vykúzliť skutočne ideálny outfit, pokiaľ ste si nie isté, stále platí menej je viac a radšej siahnite po ľahkých oživujúcich kúskoch a nezabúdajte, že kabelka je tiež doplnok. Najväčším dôvodom prečo mať strapcovú sukňu je však ten pocit keď ju máte na sebe, strapce sa vlnia na vašich bokoch a vy sa cítite tak sexy. V deň keď máte strapcovú sukňu sa nájde milión dôvod na rýchlu otočku a privábiť nejaký pohľad.

Nie len strapcová sukňa je stále veľkým hitom, ale aj iné strapcové skvosty ukrývame vo svojich šatníkoch.


Shake it up in our @bbdakota Barton Fringe Skirt ? [ Shop Link in Bio! ]

A video posted by Calico (@shopcalico) on

Zdroj: bedazelive.com, styleblazer.com, sydnestyle.com, whowhatwear.co.uk

Dámy čo strapcové vo svojich šatníkoch máte vy?

Autor

Simona Sojková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Venujem sa hlavne sebe a preto si kupujem veľa čokolády. Milujem fotografiu, poéziu, maľby a všetko čo má dušu. Rozprávam sa so svojím psíkom akoby to bolo moje dieťa a...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Najnovšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.