1.decembra 2016 sa Paríž naplnil anjelskými modelkami a sexy spodnou bielizňou. Modelky ako Kendall Jenner, Irina Shayk, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, či slávne sestry Gigi a Bella Hadid prileteli do hlavného mesta módy, aby zažiarili na najkrajšej módnej show roka. Doteraz sa prehliadky ružovej módnej značky konali v Londýne, New Yorku, Cannes, Miami, alebo Los Angeles, takže v parížskom Grand Palais sa viac ako 50 modeliek prešlo v tejto spodnej bielizni premiérovo. Victoria´s secret fashion show je každoročne sprevádzaná svetovými hudobnými hviezdami. Tento rok tvorili Lady Gaga, Bruno Mars a The Weeknd veľmi silné zoskupenie, ktoré dokonale dotvorilo úžasnú atmosféru celej show.

The Fantasy Bra

Aj tento rok sa s napätím očakávalo kto tú úchvatnú podprsenku navrhol, kto ju predvedie a koľko bude stáť. Tohtoročná "Bright Night" Fantasy Bra bola navrhnutá dizajnérom Eddiem Borgom, ktorý do nej zakomponoval diamanty a smaragdy. Jej výroba trvala okolo 700 hodín a spolu je na nej 9000 drahokamov zasadených do 18 karátového zlata. Tou šťastnou, ktorá mohla podprsenku za 3 milióny dolárov predviesť bola nádherná Jasmine Tookes.

5. decembra sa celá show odvysielala a vy si môžete pozrieť ako to celé vyzeralo na tomto odkaze: victoriassecret.com


Zdroj: elle.com, people.com
Fotky: elle.com

Ktorá modelka a model sa Vám páčil najviac?

Autor

Natália Balážová

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som dievča, ktoré vždy nosí so sebou rúž a svoje obrovské sny. Snažím sa nájsť svoju cestu a obľúbenú knihu, ale páči sa mi ich toľko, že si neviem vybrať....
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Najnovšie v kategórii

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.