Čas trávený s blízkymi je jednoducho nenahraditeľný. Vianočné cestovanie za rodinou a priateľmi je priam vzrušujúce. Predstavy o tom aký stromček vás doma čaká, či tento rok budú koláčiky od maminy chutnejšie ako pred rokom a či ocino navarí ešte lepšiu večeru ako posledné Vianoce. A čo darčeky? Najväčším darom je bezpodmienečne zdravie, šťastie, harmónia a láska, no každého poteší nejaká drobnosť pod stromčekom. Ja sa osobne teším na samotnú vianočnú atmosféru, rozprávky a teplo domova.

Aj vy poznáte tie klasické vianočné, rodinné návštevy? Už keď som bola malá a šli sme na druhý deň k starým rodičom, tešila som sa ako si na seba oblečiem všetko pekné, čo som dostala pod stromček a ako sa im v tom budem môcť predviesť. Nové rukavičky, čiapka, sveter, či šaty. Tak trošku mi to ostalo až do teraz a takto nejak by som si predstavovala svoj ,,vianočný outit“ pri návšteve svojich najbližších. Je jednoduchý so štipkou pohodlnosti a elegancie.

? #newexperience #photoloft #čakámaveľaveľapísania #dnesnosim #slovakgirl

A photo posted by Marianna Ivanová (@_zivotpodlaem_) on

Vínové šaty

Myslím, že ste sa už neraz dočítali, že jeseň/zima 2016 je ,,zasvätená“ vínovej farbe. Pravda je, že ja som si tieto šaty zadovážila už na jar. Vtedy som však ešte vďaka ich extrémne obtiahnutému strihu, nemala odvahu nosiť ich, keďže som mala pár kíl navyše. Teraz sa z nich vytešujem a stali sa jedným z mojich najobľúbenejších kúskov v mojom šatníku.

Károvaný kabát

Tento kabát bol pre mňa veľkým prekvapením. Moja mamina obľubuje naozaj elegantné kúsky, i keď ja sa tomu trošku stránim, no nájdu sa výnimky. Raz prišla domov s taškou ,,Makyta Púchov“. Najprv som si vravela, že mamina si doniesla nový kabát. No práve tento kúsok kúpila mne. Len tak, aby mi urobila radosť. Pani predavačka sa sťažovala, že vraj žiadnej dáme nesedel. Keď som si ho obliekla, ako by bol ušitý práve pre mňa. Veľmi rada ho nosím a doteraz si vážim, že takýto kúsok môžem ,,vlastniť“ vďaka mamine, o to viac, že je to od našich slovenských výrobcov.

Huňatý šál

Milujem čiernu, vínovú a staroružovú farbu, ktoré tvoria práve tento maxi šál. Ďalší z darčekov od maminy. Pôvodne si ho kúpila ona, no nevyužívala ho a mne sa na prvý pohľad zapáčil. Je naozaj univerzálny k športovým, ale aj elegantnejším kúskom. Najlepší z neho je samotný materiál, v ktorom mi už konečne nie je zima.

(Ne)vysoké čižmy

Ja a opätky - kapitola sama o sebe. Nikdy som nebola zástancom opätkov, či do školy, práce alebo na voľné chvíle. Milujem pohodlnosť! No tieto som si zadovážila úplne neplánovane. Keď som ich uvidela v obchode povedala som si, prečo ich aspoň neskúsiť? Na prvý pohľad vyzerali drsne, ale vďaka platforme mám pocit ako by som žiadny opätok nemala. Priznám sa však, že občas s nimi ešte bojujem, no teším sa, že som nabrala odvahu a vzala si ich.

Štýlovo na Vianoce Štýlovo na Vianoce Štýlovo na Vianoce Štýlovo na Vianoce Štýlovo na Vianoce Štýlovo na Vianoce

Fotky: Photoloft

Autor

Marianna Ivanová

Pozícia v Lofte: Redaktorka, Outfit modelka

Písanie je pre mňa forma odreagovania. Nie každý vie písmom vyjadriť svoje JA, pre to je to pre mňa niečo výnimočné. Mám za sebou štúdium marketingovej a mediálnej komunikácie, a...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Ako nosiť: plisovanú sukňu

Ako nosiť: plisovanú sukňu

Štýlovo na Vianoce

Štýlovo na Vianoce

Najnovšie v kategórii

Štýlovo na Vianoce

Štýlovo na Vianoce

Ako nosiť: plisovanú sukňu

Ako nosiť: plisovanú sukňu

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.