Ďalší aktuálny trend, ktorý možno vidieť všade, kam len vaše módne oko dovidí. Najčastejšie ich vidíme v metalických odleskoch, alebo v zamate a strih majú áčkový, alebo rovný v midi dĺžke.

Ako nosiť plisovanú sukňu

Zamatová plisovaná sukňa Reserved v krásnej slivkovej farbe.

Priznám sa, že podľa môjho naozaj subjektívneho názoru tieto sukne nie úplne lichotia ženskej postave. Vyskúšala som si ich viac. Sukne rovného strihu mi postavu deformovali a nemala som v nich žiadne boky. So sukňami áčkového strihu sa osobne neviem zžiť a cítim sa v nich staršie a jednoducho si myslím, že pristanú viac zrelším dámam.

Samozrejme, závisí veľa aj od toho, ako bude vyzerať a pôsobiť celý outfit. Pridávam pár inšpiračných fotiek z Pinterestu, kde nájdete veľmi pekné outfity v stylingoch s plisovanými sukňami. Súčasný a trendy look dosiahnete v kombinácii s členkovými čižmami, svetríkom a koženou bundou.

Ako nosiť plisovanú sukňu

Fotky: reserved.com, pinterest.com

Autor

Michaela Bičkošová

Pozícia v Lofte: Outfit modelka, Redaktorka

Teším sa na všetkých čitateľov s ktorými sa budem stretávať prostredníctvom svojich príspevokov na blogu Photoloftu. Tak isto však budem rada ak vás uvidím a hlavne inšpirujem aj na svojom...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Štýlovo na Vianoce

Štýlovo na Vianoce

Najnovšie v kategórii

Štýlovo na Vianoce

Štýlovo na Vianoce

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.