Úžasná speváčka, kontroverzná celebrita a v neposlednom rade inšpiratívna módna ikona Lady Gaga znova všetkým ukázala, že ju môžeme považovať za synonymum slova „štýl“. Na svetovo známej módnej prehliadke luxusnej značky (nielen) spodného prádla Victoria's Secret bola Gaga pozvaná ako hudobný hosť. Otázkou zostáva, čo si obliecť na módnu prehliadku, kde majú aj modelky na sebe len minimum kúskov oblečenia? A speváčka sa rozhodla, že takáto veľká udalosť si zaslúži viac ako jeden outfit, preto sa počas večera prezliekala hneď 4x. A my len dodávame, že to zvládla bravúrne!

Ak prvé predviedla šaty od návrhára Azzedine Alaïa. Po červenom koberci kráčala v čiernych čipkovaných šatách, ktoré boli priesvitné a dlhé až po zem. Pôsobili žensky a v kombinácií s hlbokými výrezmi po bokoch zvýrazňovali jej úžasnú postavu.

Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show

Počas prehliadky sa pozornosť upriamovala na nádherné modelky s dokonalým úsmevom a rozprávkovou postavou, ktoré s ľahkosťou ovládli prehliadkové mólo v novej tohtoročnej kolekcií. Dav doslova šalel pri každom ich kroku a ovácie sa ozývali z každej strany. No v tom nadšení účastníci módnej prehliadky stíchli a v úžase sa obrátili na prichádzajúcu Lady Gagu. Nebeské vystúpenie „The Million Reasons“ predviedla v čiernych čipkových šatách s potlačou ruží od značky YolanCris.

Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show

Neskôr sa z romantickej krásky stala zvodná dračica- Gaga vymenila šaty za čierny trblietavý overal s hrubým koženým opaskom okolo pása. Outfit bol doplnený čiernou trblietavou bundou, ktorú počas vystúpenia vymenila za bielu s krídlami.

Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show

Večer zakončila s dvojdielnym čipkovaným setom, hnedý čipkovaný skrátený top bol rovnako priesvitný ako maxi sukňa.

Lady Gaga na Victoria's Secret Fashion Show

Fotky: glamour.com

Ktorý outfit sa vám páčil najviac?

Autor

Dominika Surovčíková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Bláznivá, mierne ironická milovníčka zábavy, literatúry, tvorivého písania, mačiek a predovšetkým módy. Móda ma očarila najmä tým, že je zároveň globálna, aj osobitá. Štýl považujem za zrkadlo povahy a názorov...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.