Pri výbere oblečenia zohľadňujete svoj typ postavu, výšku a hmotnosť, čo častokrát môže byť zdĺhavé a únavné. My vám prinášame kúsky oblečenia, ktoré sú univerzálne a hodia sa bez výnimky pre každú ženu.

Bodycon šaty/sukne

Môže to znieť neuveriteľne ale naozaj, bodycon šaty, či sukne, sedia každému typu postavy. Štíhle postavy si môžu dovoliť ľahšie, priliehavé materiály, zatiaľ čo ženy s plnšími tvarmi môžu zvoliť hrubší materiál, ktorý pekne stiahne ich postavu a zároveň zakryje prípadné nedostatky.

modne kusky na kazdu postavu

Rovný strih šiat

Rovný strih šiat dokáže všetko - môže pomôcť zvýrazniť jemnosť vašej postavy a zároveň dokážu skryť to, čo ukazovať nechcete. Dbajte však na to, aby šaty neboli príliš voľné a aby veľkosť sedela typu vašej postavy.

modne kusky na kazdu postavu

Crop top

Ďalší z možno na prvý pohľad neuveriteľných kúskov je skrátený top. Nemýľte si však slová „skrátený“ a „krátky“. Crop top neznamená vystavovať na obdiv polovicu odhaleného brucha. Cieľom je klásť dôraz na vyvýšený pás a opticky tak predĺžiť vaše nohy.

modne kusky na kazdu postavu

Klasické nohavice

Klasické nohavice sú jednoznačne univerzálnym kúskom. Nezabudnite, že vysoký pás vám pomôže predĺžiť nohy a skryť vaše bruško.

modne kusky na kazdu postavu

Koženková bunda

Akýkoľvek outfit môžete vylepšiť pridaním „motorkárskeho štýlu“ v podaní koženkovej bundy. Bunda môže byť dlhšia, alebo siahať do úrovne vášho pása.

modne kusky na kazdu postavu

Fotky: Pinterest

Ktoré z týchto univerzálnych kúskov máte v šatníku vy?

Autor

Dominika Surovčíková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Bláznivá, mierne ironická milovníčka zábavy, literatúry, tvorivého písania, mačiek a predovšetkým módy. Móda ma očarila najmä tým, že je zároveň globálna, aj osobitá. Štýl považujem za zrkadlo povahy a názorov...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.