Všetci dobre poznáme tie typy starých mám, ktoré štrikujú, neustále pečú voňavé koláče a vyčítavo sa na nás pozerajú, keď im dáme najavo, že sme sa rozhodli vynechať už tretiu dupľu z obeda. Avšak táto stará mama s úsmevom búra všetky stereotypy.

Baddie Winkle, oficálnym menom Helen Ruth Elam Van Winkle, je 88 ročná internetová osobnosť, ktorá má na Instagrame viac ako 2 milíony followerov a povedzme si úprimne... má lepší swag a väčší internetový vplyv ako väčšina fashion blogerov dokopy. Najcoolovejšia babka na svete je známa heslom „Kradnem vám mužov už od roku 1928“. Milujúca matka a babička deviatich vnúčat sa vo veku 85 rokov stala senzáciou a je známa najmä vďaka svojím uleteným a hravým outfitom, na ktorých prevažujú motívy dúhy a jednorožcov. Baddie je jasný dôkaz toho, že každý je starý tak, ako sa cíti.

baddie-winkle baddie-winkle

V roku 2015 sa stala tvárou pre Grit Creative Group. V ich kampani bola preoblečená za známe osobnosti – ukázala sa ako Kurt Cobain, Kate Moss a mnohí ďalší.

baddie-winkle

Po červenom koberci sa prechádzala počas propagácie známeho seriálu Orange is the new black od Netflixu, bok po boku so známym psíkom Marnie.

baddie-winkle

Pomohla odštartovať druhú sériu Candidly Nicole s Nicole Richie na VH1 a so svojím dokonale neprehliadnuteľným outfitom zažiarila aj ako hosť na 2015 MTV Video Music Awards.

baddie-winkle baddie-winkle

V súčasnosti sa Baddie objavila v novej vianočnej kampani pre značku Missguided. V kontroverznom videu tejto svetovej značky môžeme vidieť naozaj všetko, čo si vyžaduje dobre uletená vianočná kolekcia: párty, krásne ženy, šampanské, umelé kožuchy a lietajúce ružové dolárovky. Nechýba ani odkaz od jedinečnej Baddie: „Som Baddie Winkle. Nikdy nie ste príliš starý na párty!“. Na záver dodáva: „Som na zozname neposlušných už od roku 1928“.


baddie-winkle baddie-winkle baddie-winkle baddie-winkle

Zdroj: Cosmopolitan, Facebook
Foto: Twitter, Cosmopolitan, Facebook

Čo myslíte, aké koláče pečie svojim vnúčatám Baddie?

Autor

Dominika Surovčíková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Bláznivá, mierne ironická milovníčka zábavy, literatúry, tvorivého písania, mačiek a predovšetkým módy. Móda ma očarila najmä tým, že je zároveň globálna, aj osobitá. Štýl považujem za zrkadlo povahy a názorov...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.