Staň sa tohtoročnou FEMME FATALE! Stužkové slávnosti bežia v plnom prúde a taktiež sa nám začína tohtoročná plesová sezóna. Tieto dve spoločenské udalosti obľubujeme najmä my, ŽENY, a to práve preto, že prichádza čas nahodiť sa do "gala" a byť úplne "iná" ako v bežný pracovný deň.

Každá z nás by určite chcela na takejto akcii zažiariť, a byť stredobodom pozornosti. Hlavným dress codom pre nás, krásne bytosti, sú jednoznačne dlhé šaty. Aj keď poznám mnoho žien, ktoré dlhé šaty neobľubujú, pretože ako sami vravia, sú nepraktické, často krát nekomfortné a pod., práve na týchto spoločenských udalostiach sú dlhé šaty neodmysliteľnou súčasťou každej ženy.

Inšpirujte sa túto sezónu exkluzívnou kolekciou značky SHERII HILL, stelesňujúcu módny životný štýl dnešných moderných žien. Tu je pár užitočných rád k tomu, na aký materiál, farbu či vzor šiat tento rok staviť, aby ste na seba upútali pozornosť a stali sa tak okúzľujúcou osobou, plnou ženskosti a šarmu.
Materiál: jednoznačne ČIPKA, SATÉN a TYL!

Čipka je nádherný materiál, ktorý ženy proste zbožňujú! Dokáže z nás vykúzliť nevinnú krásku, ale aj vášnivú dračicu. V dnešnom svete módy s týmto nádherným materiálom pracuje čoraz viac módnych návrhárov. Tento rok bola veľkým hitom letných kolekcií oblečenia, no určite mi dáte za pravdu, že ako symbolom ženskosti a elegancie sa čipka vyznačuje najmä v spojení krásnej ženy a nádherných šiat. Takýto výsledok nepotrebuje prehnaný make-up ani doplnky nato aby vynikol v dave.

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

Satén – krásny lesklý materiál, ktorý sa v krajčírskych dielňach využíva najmä na zhotovenie spoločenských šiat či sukní ale aj iných kúskov. Šaty ušité z tohto materiálu pôsobia nádherným a veľmi pohodlným dojmom. Stačí už len zvoliť správny strih šiat a doplnky a som si istá, že sa staneš neodolateľnou divou večera.

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

Tyl je od minuloročnej sezóny veľkým hitom, obľubovaným najmä u mladých dievčat v podobe krásny tylových sukničiek. Túto sezónu ako stvorený pre stužkárky, ktorým sa v krásnych tylových šatách určite "navždy zachová v pamäti stužková".

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

Farba: vášnivá ČERVENÁ – ako stvorená pre odvážne a dominantné ženy. Postačí zvoliť už len jednoduché doplnky a máte vyhraté!

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

parížska MODRÁ – modrá je dobrá! Ale tej "naj" sa pripisuje práve tento odtieň. Už len názov (PARÍŽ) v nás evokuje štýl, luxus a dokonalosť.

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

smaragdová ZELENÁ – farba drahých kameňov. V šatách tejto skvostnej farby jednoznačne ohúrite okolie podobne ako kúzelný šperk.

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

FUKSIA – sýta, výrazná, ženská farba, ktorá sa dokonale hodí blondínkam, ale tiež tmavovláskam. V kombinácii s čiernou, sivou, či striebornou vytvoríte dokonalú súhru farieb, ktorá vo vás vyvolá decentnú, ale sebavedomú krásku.

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

Vzor: skúste tento rok staviť na KVETINOVÝ, či s nádychom FOLKLÓRU

saty-moda-spolocenske-akcie-plesy saty-moda-spolocenske-akcie-plesy

Fotky: sherrihill.com

Aký materiál, vzor či farbu preferujete na spoločenských šatách? Čo hovoríte na ,,prom dresses“ módnej značky Sherri Hill?

Autor

Martina Hozzová

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Úsmev na perách je to, čo ma denne sprevádza, a k nemu nesmie chýbať výrazný rúž ;). Od malička ma baví "obliekať sa", a vždy som sa svetu módy chcela...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.