wolves-kanye-west

„Je to určite jedna z najúžasnejších kampaní na ktorých som kedy pracoval.“ Toto sú slová kreatívneho riaditeľa značky Balmain, Oliviera Rousteinga. Takto nadšene komentuje kampaň pre jeseň 2016, na ktorej spolupracoval s Kanye Westom.

Kampaň je vo forme hudobného videa – (skladba „Wolves“), v ktorom účinkovali zvučné mená ako West, jeho manželka, Kim Kardashian West a pár Rousteingových obľúbených modeliek: Joan Smalls, Jourdan Dunn, Alessandra Ambrosio, Jon Kortajarena, Ysaunny Brito, Josephine Skriver, Chico Lachowski, Jordan Barrett, Ronald Epps, Sasha Luss, Riley Montana, a ďalší.

„Po vypočutí Westovho albumu The Life of Pablo a songu Wolves som sa rozhodol vybudovať kampaň práve na tejto piesni a okolo jej textu“, vysvetľuje Rousteing.

West, Kardashian West a armáda Balmain-modelov natáčali a ronili slzy (ktoré vo videu môžete vidieť) v štúdiu v centre New Yorku.

wolves-kanye-west

Kanye West

wolves-kanye-west

Alessandra Ambrosio

Zdroj: vogue.com, harpersbazaar.com
Obrázky: pinterest.com

Autor

Barbora Hanečáková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Momentálne som študentka na plný úväzok, ale na svet módy si nájdem čas vždy. Rada sledujem dianie na svetových mólach, ale aj domáce trendy a to ma priviedlo až sem....
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.