Farby, vzory a džungľa – poznávacie znaky tohtoročnej farebnej spolupráce. Parížsky módny dom KENZO založil v roku 1970 Japonec Kenzo Takada.

Značka sa nebojí používať výrazné vzory aj materiály . Ukazujú tak pestrosť a farebný KENZO život celému svetu. „Je naozaj vzrušujúce dostať príležitosť prehovoriť ešte k širšiemu publiku, ktoré zatiaľ KENZO nepozná.“ vraví Humberto Leon, ktorý spolu s Carol Lim bude mať celú spoluprácu s H&M pod palcom. Carol a Humberto sa snažili spojiť minulosť, súčasnosť aj budúcnosť a vytvorili nadčasové kúsky, ktoré budú nositeľné aj o pár rokov. Samozrejmosťou je vysoká kvalita krajčírskeho umenia a nositeľnosť z oboch strán sa tiež stala poznávacou črtou módneho domu.

Všetky kúsky odvážnej spolupráce nájdeme v 250 vybraných predajniach H&M po celom svete 3.novembra 2016. Spolupráce ako Balmain, Alexander Wang alebo Lanvin zožali veľký úspech a myslím, že rovnaký ošiaľ spustí aj KENZO a veľa módnych nadšencov zatúži po kúsku džungle vo svojom šatníku.

kenzo x hm kenzo x hm kenzo x hm kenzo x hm

All the best moments of the #KENZOxHM event ! Shop the collection in stores 03.NOV.2016 ?

A video posted by KENZO (@kenzo) on


Fotky: kenzo.com
Zdroj: kenzoxhm.hm.com, vogue.com

Pôjdete si aj vy uchmatnúť svoj farebný kúsok?

Autor

Natália Balážová

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som dievča, ktoré vždy nosí so sebou rúž a svoje obrovské sny. Snažím sa nájsť svoju cestu a obľúbenú knihu, ale páči sa mi ich toľko, že si neviem vybrať....
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.