Úžasná speváčka, kontroverzná celebrita a v neposlednom rade inšpiratívna módna ikona Lady Gaga znova všetkým ukázala, že ju môžeme považovať za synonymum slova „štýl“.

Pri výbere oblečenia zohľadňujete svoj typ postavu, výšku a hmotnosť, čo častokrát môže byť zdĺhavé a únavné. My vám prinášame kúsky oblečenia, ktoré sú univerzálne a hodia sa bez výnimky pre každú ženu.

Úspešnosť módnej značky závisí v prvom rade od kvality jej prevedenia. Dôležitým atribútom je ale tiež to, aby sa stala známou medzi ľuďmi...

Viete ako sa vraví, je čas sviatkov, čas nahodiť spodnú bielizeň, masky, vysadnúť na konské chrbty a hor sa na zámok...

Zoznámte sa s najcoolovejšou babičkou na svete: „Ahoj, ja som Baddie Winkle“. Pretože vek je niekedy naozaj len číslo.

TOP
Staň sa tohtoročnou FEMME FATALE! Stužkové slávnosti bežia v plnom prúde a taktiež sa nám začína tohtoročná plesová sezóna. Tieto dve spoločenské udalosti...

Olivier Rousteing: „Je to určite jedna z najúžasnejších kampaní na ktorých som kedy pracoval.“

Prehliadky značky spodnej bielizne Victoria's Secret sa tešia mimoriadnej obľube a patria medzi najočakávanejšie módne udalosti roka.

TOP
Farby, vzory a džungľa – poznávacie znaky tohtoročnej farebnej spolupráce. Parížsky módny dom KENZO založil v roku 1970 Japonec Kenzo Takada.

Jesenná show v podaní Judith Clark a Adama Phillipsa sa zaoberá konceptom vkusu a vulgárnosti od obdobia renesancie až po súčasnosť.

Čo majú spoločné plavky, podložky na jogu a krištáľové špicaté uši? Novú kolekciu od Johna Galliana.

Dňa 26.09. – 29.09. 2016 sa v znamení jesenného nádychu uskutočnili Bratislavské módne dni, kde svoje modely predstavili nielen domáci, ale aj zahraniční dizajnéri.

Popová diva, módna ikona a jedna z najsexy žien sveta Rihanna predstavila na parížskom Fashion Week svoju novú kolekciu Fenty x Puma.

Kolekcie na jeseň 2016 ovládli prepych a elegancia.

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.