Jeseň a zima sú už tradične obdobím, kedy sa na našom trhu najviac objavujú nové druhy parfumov. V tomto článku vám prinášame top 5 vôní pre ženy na jeseň 2016.

SJP STASH

Parfum inšpirovaný Sarah Jessicou Parker. V tejto vôni so silnými tónmi grepu, čierneho korenia a šalvie môžeme nájsť aj pačuli, či pistácie. Hoci hereckú rolu Carrie Bradshaw má Sarah už za sebou, niečo zo sexu v meste v nej ostalo a odrazilo sa to v tejto vydarenej novinke. Určite stojí za vyskúšanie.

top-parfumy-photoloft

CHANEL No.5 L´EAU

Novinka z rady Chanel č. 5 je svieža a ľahšia ako jej predchodca. Parfum sa otvára citrusovými tónmi a srdce je tvorené vôňou ruže, ylang ylang a jazmínom. Chanel si zobral za úlohu osloviť mladšiu generáciu a myslíme, že sa im to rozhodne podarilo. Novinka tejto dlhoročnej značky je zárukou vašej spokojnosti.

top-parfumy-photoloft

DIOR J´ADORE

J´adore je typicky ženská elegantná kvetinová vôňa, s ktorou na seba vždy upútate všetku pozornosť. Hlavu parfumu tvorí mandarínka, ruža a africká orchidea pričom jemne prechádza do základu, ktorým je pižmo, amarantové drevo a brečtan. S touto vôňou vynikne každá ženská osobnosť.

top-parfumy-photoloft

Charlotte Tilbury Scent of a dream

Charlot Tilbury oslavuje svoj prvý parfum, ktorý nesie jej meno. Vôňa s tónmi broskýň, jazmínu a pačuli je nesmierne zvodná, príťažlivá a sexy. Táto vôňa prináša jej nositeľke pocit absolútnej jedinečnosti.

top-parfumy-photoloft

MICHAEL KORS WONDERLUST

Wonderlust od Michael Kors je pôsobivá orientálno-kvetinová vôňa, ktorá v sebe uhasína túžbu po dobrodružstve, objavovaní a romantike. Srdce parfumu tvorí jedinečný bergamon, mandľové mlieko a sladké mandarínky.

top-parfumy-photoloft

Zdroj a fotky: www.vogue.co.uk, www.glamourmagazine.co.uk, www.bestproducts.com

A aký je váš obľúbený parfum pre túto jeseň?

Autor

Timea Kamenická

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som študentkou právnickej fakulty, ktorá si popri škole najradšej kráti čas počúvaním rockovej hudby, dobrou knihou či jógou. Moja osobnosť ukrýva typickú romantickú dušu, ktorá často uniká do svojho sveta...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Najnovšie v kategórii

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.