Koniec októbra patrí predovšetkým pamiatke zosnulým a v mnohých slovenských rodinách je Halloween tabu. Pomaly ale isto je Halloween aj na Slovensku čoraz viac populárnym doplnkom k sviatku všetkých svätých. Deti si obľúbili aktivitu vyrezávania tekvíc a tí väčší zas Halloweenske párty. Pokiaľ sa aj vy na nejakú chystáte a neviete akú masku zvoliť, pokojne sa inšpirujte naším výberom. Nezabudnite, že by ste mali vyzerať najmä strašidelne alebo aspoň zábavne. Nebuďte konzervatívni a odhoďte zábrany tak, ako zahraničné celebrity.

V Halloweenskych kostýmoch jednoznačne kraľuje Heidi Klum, milujeme ju! Rok čo rok prekvapí bezkonkurenčným kostýmom a iba ťažko ju v ňom spoznáte. Najgeniálnejšie na nej je, že ako modelka sa nesnaží byť v kostýme stoj čo stoj sexi, ide jej o to, aby bol čo najpremyslenejší a najodvážnejší - ale nie tak prvoplánovo. V roku 2010 bola transformer, ešte so Sealom boli o rok neskôr opičí pár, potom šokovala ako starenka, vlani sme ju nemohli spoznať ako komixovú postavičku Jessicu Rabbit. Tešíme sa, čo si pre nás už chystá na tento rok.

Pokiaľ ste už rodičmi, pokojne do svojho kostýmu zakomponujte svoje deti. Inšpirujte sa napríklad Kim Kardashian alebo Beyonce, ktoré so svojimi dcérami tvoria perfektné Halloweenske duo a skvele sa dopĺňajú. Uznávame, na takýto kostým asi prostriedky nemá každý, ale trochu kreativity zapojiť môžete, aby práve váš kostým bol stredobod pozornosti. Možno aj v bežných obchodných reťazcoch nájdete to pravé.

Emili Ratajkowski ako Marge Simpson a Kim Kardashian ako kostra.


Beyonce s dcérkou Blue Ivy ako Janet Jackson a Michael Jackson a Heidi Klum ako hinduistický boh Kali.


Heidi klum ako komixová postavička Jessica Rabbit.


Heidi Klum ako motýľ a Gigi Hadid ako Sandy z Pomády.


Fergie & Josh Duhammel ako Karl Lagerfeld a jeho mačka Choupette a Rita Ora ako Barbie.


Inšpirácia na Halloweensky kostým z H&M

Ak Halloween neberiete až tak vážne.


Niečo pre vášho štvornohého miláčika.


Fotky: harpersbazaar.com, dulcecandy.com

Ak sa chystáte na Halloween party, aký kostým ste si pripravili?

Autor

Katryna

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Katryna je študentka ekonomie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Má prehľad o módnych trendoch a aktuálnych fashion shows. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.