Obdobie vianočných večierkov je už bezpochyby tu. Aj keď v našich končinách ani tak nejde o večierky a novoročné party, ale skôr len posedenia pri kapustnici, aj tak môžete byť za hviezdu.

Oblečte si pokojne niečo vyzývavé a výrazné, len pozor na to, aby to nebolo vulgárne. Koniec roka môžete osláviť aj ako dáma na úrovni. Odporúčame overaly, flitrované šaty alebo veľmi aktuálne široké nohavice s vyšším pásom a výrazné šperky. Nezabudnite na vysoké opätky! Ak ich aj počas celého roka obchádzate a pripadajú vám nepraktické, záver, resp. začiatok roka je pre ne idealny. Inšpirujte sa nasledujúcimi outfitmi.

Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party? Outfit na Vianočnú party?

Fotky: kenzas.se , maffashion.pl

Vybrali ste si? Chodíte na podobné spoločenské udalosti?

Autor

Katryna

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Katryna je študentka ekonomie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Má prehľad o módnych trendoch a aktuálnych fashion shows. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.