Vianočné trhy! „Udalosť“, ktorá nám všetkým značí, že Vianoce sú za dverami, a napriek tomu, že by sme celý tento vianočný zhon najradšej odsúvali stále ďalej a ďalej, nikdy nás neomrzí na trhy zájsť na pohár vareného vína a načerpať trochu tejto predvianočnej atmosféry.

Aj keď sú to len trhy a vrátime sa odtiaľ napáchnuté prepečenou cigánskou, stále chceme byť tie, ktoré aj v najväčšej tlačenici upútajú pozornosť.

Preto si zhrnieme pár rád, ako sa vystrojiť na vianočné trhy tak, aby sme nezmrzli, ale práve naopak, aby sme boli štýlové, krásne, pôvabné, a pritom v teplúčku.

Čiapka alebo čelenka! Zaručene udrží naše uši v teple. Veľmi praktický a ľahko kombinovateľný doplnok, ktorý môže, ale nemusí byť súčasťou kompletu spolu so šálom a rukavicami. Výhoda, nemusíte vymýšlať zložité účesy, alebo môžeme zamaskovať náš „bad hair day“.

Rolák! Pre mnohé z nás to môže byť neuveriteľné, ale staré dobré roláky sú späť! Stačí nájsť ten správny strih, farbu a materiál a na vianočných trhoch nám bude zaručene teplo! Určite ním upútate pozornosť, pretože túto sezónu sú tou najväčšou vychytávkou. Samozrejme, môžeme zvoliť aj jednoduchý pulóver či sveter.

Rukavice! Pravda, nie také, akoby sme šli na lyžovačku, predsa len ideme do spoločnosti a musíme všetko zladiť do najmenšieho detailu. Preto, je na Vás či uprednostníte kožené, pletené či štrikované. Hlavne ide o to, aby sme naše ruky udržali v teple.

Obuv! Určite stavte na obuv, v ktorej Vám nebude zima a budete tak môcť zostať na trhoch hoci aj donekonečna. Či už zvolíte tenisky, kotníkové čižmičky či vysoké, hlavné je, aby ste sa cítili pohodlne a zároveň sexy. Super doplnkom sú hrubé štrikované ponožky, ktoré môžu z topánok pokojne vytŕčať.

Tak šup, šup dámy, oprášte staré roláky, vytiahnite ponožky na lyžovačku a hor sa na trhy zahriať sa trochou medoviny.

Zdroj: trendsylvania.net
Fotky: pinterest.com

Aké sú vaše tajné tipy na to, ako sa udržať v teple aj počas mrazivých dní? Aké outfity volíte na vinočné trhy?

Autor

Nikol Novotná

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Mám 22 rokov a okrem toho, že študujem slovenský jazyk a literatúru som workoholik na dva plné úväzky, a keď sa náhodou stane, že nerobím, tak aj tak sedím v...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.