neha, sila, šarm, hrdosť, chaos, emócie, slzy, starostlivosť , láska

O chvíľu je to tu! Slnečné lúče, a teplejšie dni nás zbavia zimných búnd a kožuchov. Prichádza čas na jarné kabátiky. Vy ešte nemáte žiaden? V článku nájdete tip na farebné jarné variácie.

Práve prebiehajúce skúškové je pre mňa skvelý čas na vykonávanie všetkých možných aktivít, ktoré som počas roka zanedbávala...

Január je v plnom prúde a zdá sa, že pravá zima nie a nie odísť. Snehová nádielka nás tento rok neobišla a s ňou prišli aj pekne vysoké čísla pod nulou...

Kenza má švédsko-marocké korene, vyrastala a žije však vo švédskom Štokholme. Hoci má len 25, ...

Chceli by ste zaradiť do svojho šatníku žiarivé farby? Ale keď sa pozriete, čo vám visí v skrini, zistíte, že tam je záplava temných farieb? Čítajte ďalej a dozviete sa, ako si ho oživiť.

TOP
Vitajte pri druhom dieli série článkov o mladých slovenských tatérkach. Veríme že aj nasledujúce ukážky vás inšpirujú a presvedčia o tom, že tetovanie by nemalo byť len chvíľková záležitosť, ale pretrvávajúci kus umenia na koži svojho nositeľa.

Obdobie vianočných večierkov je už bezpochyby tu. Aj keď v našich končinách ani tak nejde o večierky a novoročné party, ale skôr len posedenia pri kapustnici, aj tak môžete byť za hviezdu.

Vianočné trhy! „Udalosť“, ktorá nám všetkým značí, že Vianoce sú za dverami, a napriek tomu, že by sme celý tento vianočný zhon najradšej odsúvali stále ďalej a ďalej, nikdy nás neomrzí na trhy zájsť na pohár vareného vína a načerpať trochu tejto predvianočnej atmosféry.

TOP
Na tetovanie sa dá nahliadať viacerými spôsobmi. Pre niekoho je to len štýlový trendy doplnok, iní si nechávajú tetovať na kožu spomienky a obrázkom na tele pripisujú špeciálny význam.

Ponúkame malú inšpiráciu kostýmov na Halloweensku párty, kam sa možno chystáte.

NewsletterOn Screen Facebook Popup by Infofru

Sleduj náš fashion blog na Facebooku!

Close

© PHOTOLOFT 2016. ALL RIGHTS RESERVED. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.