Vraví sa, že Halloween je jediný deň v roku, kedy môžete byť skutočne kýmkoľvek. Celý svet čakal so zatajeným dychom, kým sa tento rok stane Heidi Klum, Taylor Swift a zbytok jej „party“. Krásky rozhodne predbehli očakávania všetkých, Heidi Klum napochodovala na červený koberec s jej piatimi takmer identickými klonmi a Tailor Swift nespoznávali v maske z filmu Deadpool.

halloween

Heidi Klum

halloween

Taylor Swift

To však z ďaleka nebolo všetko, ani ostatné hviezdy sa nenechali zahanbiť. Martha Stewart ukázala nohy v zakrvavenom kostýme sestričky, Jerry O’Connell a Kelly Ripa sa zahrali na Pokémonov a Scott Disick sa stal Supermanom. Avšak korunku si jednoznačne vyslúžili Beyoncé a Jay-Z. Beyoncé hviezdila v kostýme vintage bábiky Barbie. Vlasy zviazané do chvosta, úzky korzet, ktorý stiahol jej pás na maximum a čierno-biele body doplnila vintage slnečnými okuliarmi a zlatými náušnicami a samozrejme ako pravej Barbie od Matela nechýbala ani ružová krabica. Jay-Z dokonale dopĺňal dvojicu v čiernom obleku a s bujnou hrivou vlasov prezlečený za Kena.

halloween

Beyoncé a Jay-Z

halloween

Martha Stewart

halloween

Jerry O’Connell a Kelly Rip

halloween

Scott Disick

halloween

Kelsey Grammer and Kayte Walsh

halloween

Marc Jacobs, Debbie Harry a Charly DeFrancesco

halloween

Michelle Tratchtenberg

halloween

Kathy Griffin

Už tradičným halloweenskym trendom nie sú strašidelné masky a kostýmy, ale celebrity prezlečené za svojich slávnych kolegov. Napríklad Kendall Jenner sa ukázala ako Karl Lagerfeld, Shanina Shaik bola prezlečená za speváčku Rihannu a vidieť sme mohli aj Kate Moss ako Caru Delevingne.

halloween

Kendall Jenner ako Karl Lagerfeld

halloween

Shanina Shaik ako Rihanna

halloween

Kate Moss ako Cara Delevingne

halloween

Nick Grimshaw ako Rita Ora

halloween

Miley Cyrus ako Lil Kim

Zdroj: vogue.co.uk, vogue.com
Foto: vogue.co.uk, buzzfeed.com

Akú halloweensku masku ste mali tento rok vy?

Autor

Dominika Surovčíková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Bláznivá, mierne ironická milovníčka zábavy, literatúry, tvorivého písania, mačiek a predovšetkým módy. Móda ma očarila najmä tým, že je zároveň globálna, aj osobitá. Štýl považujem za zrkadlo povahy a názorov...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.