Kendall Jenner, ktorá sa za menej ako tri roky stala najslávnejšou členkou rodiny Kardashians, nedávno oslávila svoje 21.narodeniny. Predvádzala pre známe značky ako je Marc Jacobs alebo Chanel. Prečo ju svetoznámi návrhári tak milujú? Dôvod je jednoduchý - Kendall Jenner je chameleón. Na stránkach časopisu Vogue je veľmi často znázornená práve jej transformácia. Keď Kendall Jenner uvidíte v "rock and roll" štýle s mačacími očami a neskôr s nízkym drdolom, výrazným obočím a červeným rúžom a s vlasmi zastrčenými pod baretou, neuveríte že je to tá istá žena. Sú to dva protiklady pre ktoré ju svet módy zbožňuje.

Kendall-Jenner-narodeniny Kendall-Jenner-narodeniny

A aký outfit si "chameleónka" Kendal Jenner vybrala práve na svoju narodeninovú oslavu? Krásne iskrivé flitrované minišaty ktoré jej, samozrejme, dokonale pristali. Ak máte pocit, že tieto šaty sú vám povedomé, nemýlite sa. Podobné šaty mala na oslave svojich 21. narodenín aj Paris Hilton. Výroba týchto šiat pre Kendall trvala 7 dní. Kendall Jenner rovnako ako Paris Hilton v nich vyzerali úžasne, ak si však niekto myslí, že Kendall jednoducho skopírovala šaty Paris Hilton a myslela si, že si to nikto nevšimne mýlite sa. Samotná Kendall nemala problém priznať na jej instagramovom účte inširáciu z ktorej čerpala. Šaty pre Kendall vyrobil na zákazku návrhár Antoine Salameh pod svojou značkou "La Bourjoisie "S týmito šatami sme šli mimo dvadsiatich rokov, sú nadčasové a elegantné" povedal sám Salameh. Zaujímavé je, že staršia sestra Kendall - Kim Kardashian začínala ešte pred svojou slávnou kariérou ako asistentka už spomínanej Paris Hilton, známe je tiež že majú s Kim veľmi dobré vzťahy. Samotná Paris sa tiež vyjadrila na adresu šiat Kendall: "Je pekné inšpirovať ľudí a som na ňu naozaj hrdá, čo dokázala". Tieto šaty sú jednoznačne veľmi luxusný kúsok pre odvážne ženy.

Fotky: fameflynet.biz, lovelace-media.imgix.net

Zadovážili by ste si takéto šaty? Ktorej podľa vás pristali viac?

Autor

Cynthia Hričovcová

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som 22 ročná "skoro študentka" interiérového dizajnu. Milujem minimalizmus v móde, v nábytku, v interiéri - jednoducho vo všetkom. Je to pravdepodobne dôsledok toho, že už dlhšie pracujem v múzeu...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.