A je to tu! Už len jeden deň a sú tu Vianoce. Už máte všetko pripravené? Pečenie, upratovanie, nákupy , dokonca niektorí varia jeden deň dopredu aby si Štedrý deň naplno užili s rodinou. Toto predvianočné obdobie je plné zhonov, no skúste to zahodiť za hlavu a myslieť na to pozitívne čo vám tieto čarovné chvíle priniesli.

TOP
Vitajte pri druhom dieli série článkov o mladých slovenských tatérkach. Veríme že aj nasledujúce ukážky vás inšpirujú a presvedčia o tom, že tetovanie by nemalo byť len chvíľková záležitosť, ale pretrvávajúci kus umenia na koži svojho nositeľa.

Úžasná speváčka, kontroverzná celebrita a v neposlednom rade inšpiratívna módna ikona Lady Gaga znova všetkým ukázala, že ju môžeme považovať za synonymum slova „štýl“.

Obdobie vianočných večierkov je už bezpochyby tu. Aj keď v našich končinách ani tak nejde o večierky a novoročné party, ale skôr len posedenia pri kapustnici, aj tak môžete byť za hviezdu.

Vianočné trhy! „Udalosť“, ktorá nám všetkým značí, že Vianoce sú za dverami, a napriek tomu, že by sme celý tento vianočný zhon najradšej odsúvali stále ďalej a ďalej, nikdy nás neomrzí na trhy zájsť na pohár vareného vína a načerpať trochu tejto predvianočnej atmosféry.

1.decembra 2016 sa Paríž naplnil anjelskými modelkami a sexy spodnou bielizňou. Modelky ako Kendall Jenner, Irina Shayk, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ...

Ak ste už podľahli aktuálnym trendom, pravdepodobne už vo vašej skrini visia šaty, či blúzky s volánmi, čipkou, alebo stojačikom ...

TOP
Na tetovanie sa dá nahliadať viacerými spôsobmi. Pre niekoho je to len štýlový trendy doplnok, iní si nechávajú tetovať na kožu spomienky a obrázkom na tele pripisujú špeciálny význam.

Pri výbere oblečenia zohľadňujete svoj typ postavu, výšku a hmotnosť, čo častokrát môže byť zdĺhavé a únavné. My vám prinášame kúsky oblečenia, ktoré sú univerzálne a hodia sa bez výnimky pre každú ženu.

Úspešnosť módnej značky závisí v prvom rade od kvality jej prevedenia. Dôležitým atribútom je ale tiež to, aby sa stala známou medzi ľuďmi...

Jeseň a zima sú už tradične obdobím, kedy sa na našom trhu najviac objavujú nové druhy parfumov. V tomto článku vám prinášame top 5 vôní pre ženy na jeseň 2016.

Cestovanie bez eura v peňaženke? Áno, je to možné! Dôležité je využiť to, čo je nám ponúkané a nebáť sa požiadať o pomoc...

Viete ako sa vraví, je čas sviatkov, čas nahodiť spodnú bielizeň, masky, vysadnúť na konské chrbty a hor sa na zámok...

Ďalší aktuálny trend, ktorý možno vidieť všade, kam len vaše módne oko dovidí.

Zoznámte sa s najcoolovejšou babičkou na svete: „Ahoj, ja som Baddie Winkle“. Pretože vek je niekedy naozaj len číslo.

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.