Fashion blog spustený

Pridal PHOTOLOFT │ 16.10.2016

Konečne sme dobojovali najvačšiu časť práce na blogu a už teraz je možné si niektoré články vychutnať v sekcii blog. V najbližších dňoch ešte prebehne doladenie malých detailov a celého systému. Malú zmenu tiež zažije hlavné menu, kde sa blog stane dominantou a ostatné naše aktivity zľahka schováme.


Dočasný výpadok formulárov na webe

Pridal PHOTOLOFT │ 23.08.2016

Asi posledný mesiac sme mali chybu vo formulároch, ktorá spôsobovala po odoslaní zobrazenie chybovej hlášky. Dnes sme chybu odstránili. Všetky maily za toto obdobie sme obnovili z databáz a tak sa nám nič nestratilo. Všetky prihlášky na fotenia evidujeme a ak ťa vyberieme budeme ťa kontaktovať.


Redesign do bielej farby

Pridal PHOTOLOFT │ 20.08.2016

Rozhodli sme sa z dôvodu lepšej čitateľnosti blogu kompletne zmeniť dizajn z čiernej na bielu. Teraz si budete mať možnost všetky články naozaj vychutnať.


Blog sekcia už čoskoro

Pridal PHOTOLOFT │ 12.08.2016

V týchto dňoch prebieha dokončovanie blog sekcie na našich stránkach. Do konca mesiaca ju spustíme a postupom času tu nájdete kopu zaujímavých článkov z prostredia módy či cestovania, životného štýlu a podobne.


Spolupráca s Burzoblšák.sk

Pridal PHOTOLOFT │ 02.04.2016

Po skončení aprílového Burzoblšáku sme sa dohodli na vzájomnej spolupráci. Od tohto dňa sa stávame partnermi a nájdete nás na každom ďalšom podujatí Burzoblšáku fotiť a točiť. Pripravujeme v rámci spolupráce aj pár noviniek.


Photoloft beta verzia

Pridal PHOTOLOFT │ 28.03.2016

V najbližšej dobe bude na webe prebiehať viacero viditeľných zmien, ktoré môžu dočasne meniť vzhľad webu no nemali by ovplyvňovať akokoľvek môžnosť prihlasovať sa na fotenia prípadne prezeranie webu. V prípade, že nebude môžné na webe vykonať nejakú z akcií prosím kontaktujte nás.


Základná verzia dokončená

Pridal PHOTOLOFT │ 31.01.2016

Dokončená základná časť webu pre vlastné potreby, kde si my vkladáme naše fotenia a takto hľadáme modelky na nové projekty. Tiež sú dokončené ostatné sekcie, tak aby bol web kompletný.


Spustenie Photoloft.sk

Pridal PHOTOLOFT │ 07.01.2016

Siedmeho januára 2016 bola oficiálne spustená stránka Photoloft.sk.


Photoloft

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.