kontaktuj nás

KONTAKT

Fakturačné údaje

Tomáš Figura – Danes Creative
Súmračná 26
821 02 Bratislava

IČO: 48 053 775
DIČ: 1080 217 545
Nie sme platcami DPH.

Kontakt

mobil: +421 904 806 828
mobil: +421 902 679 212
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Spolupráca:

MUA & HAIR - Beauty & Fashion Blogy - Oblečenie a doplnky

Sme na love šikovných a kreatívnych hláv a hľadáme ľudí na rôzne druhy spoluprác. Ak máš blog a píšeš o veciach týkajúcich sa beauty & fashion, či makue-up a stylingu, daj nám o sebe vedieť. Ak na druhej strane vyrábaš rôzne handmade výrobky, prípadne s tebou vieme komunikovať o zapožičiavaní oblečenia na fotenia, určite nás kontaktuj tiež.

Mail nám prosím pošli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Nechaj nám správu

  1. Invalid Input
  2. Invalid Input
  3. Invalid Input
  4. Invalid Input
  5. Invalid Input

Los bandoleros

Spoznaj nás

Martin Húbek

CEO / Fotograf, grafik

mh Som človek, ktorý miluje umenie a zo všetkých jeho odvetví mi najviac imponuje fotografia, ktorej sa venujem už dlhé roky, či už digitálne alebo v analógovej (filmovej) podobe. Natáčať a strihať videá taktiež nie je problém, rovnako ako vytvárať grafické práce, kde vždy prídu vhod aj dlhoročné skúsenosti s printovými médiami. Taktiež si užívam nevyliečiteľnú závislosť na káve, pretože kde lepšie tráviť čas v dobrej spoločnosti alebo rozoberať najbližší projekt ako v kaviarni pri dobrej šálke kávy?


Zodpovedný za: Fotenia
Priamy kontakt: 0902 679 212

Tomáš Figura

CEO / Developer, webdesigner

tf Internetovým stránkam som sa začal venovať už pred vyše 10 (desiatimi) rokmi. Popri tom som zapichol nos aj do reklamy, marketingu, riadenia ľudí a managementu. Neznámou pre mňa nie je ani grafika či strihanie videí. Milujem konverácie, spoznávanie nových ľudí a často ma nájdete kde tu v kaviarni popíjať doppio a plánovať. Nenávidím neporiadok, ale na stole mám neupratateľný bordel. Nedokážem žiť bez motivácie či rozčítanej knihy. Každý diel Rockyho som videl viac ako 20 (dvadsať) krát a hudobné žánre striedam častejšie ako otáčam strany v kalendári.


Zodpovedný za: Web, Marketing, Blog
Priamy kontakt: 0904 806 828

Marek Tománek

Fotograf, retoucher

tf Som človek ktorý miluje hudbu, umenie a učenie sa nových vecí. Vždy som mal túžbu učiť sa nové veci a jednou z nich bolo aj fotografovanie, ktorému sa venujem pár rokov. S fotografovaním ide ruka v ruke aj retuš, ktorý sa vždy snažím zdokonaliť. Vždy mám niečo rozčítané či už beletriu alebo odbornú literatúru. Slúchadlá odkladám len keď idem spať pretože hudba je mojou inšpiráciou.

MUA & HAIR

Romi Daniš DiS. art.

MUAH

mh „dokonalá si práve v momente, keď si sama sebou“
Každá žena je krásna, jedinečná & výnimočná. Make-up len zastáva úlohu zvýrazniť podstatu jej krásy, ktorá sa v nej reálne skrýva.
Umenie je smer, ktorým si kráčam od mojich prvých krokov. Rozmanitosť a krása tohto „sveta“ mi dáva voľnosť a zároveň umožňuje neustále napredovať, obohacovať & zdokonaľovať môj život. K práci profesionálnej tanečníčky som pridala PROFI líčenie, styling a pozíciu modelky PRED objektívom, som vymenila miestom ZA ním / asi je tam väčšia fun ... Energická Blondie, ktorá ma vo svojej „kabelke“ vždy pribalený úsmev a funny náladu!
„neporovnávaj, si originál“

Petra Havelková

MUAH

tf -

Majka Badinská

MUAH

Som mladé dievča,ktorému učarovala krása. krása ukrytá vo veciach, prírode ľuďoch. Krása skrytá pod povrchom. mejkap vnímam ako nástroj, vďaka, ktorému môžem ukazovať krásu žien, ktorú v nich vidím ja, ale aj nástroj, ktorý môže z človeka urobiť kohokoľvek. Je to ako hra. A fotografia taktiež. Vďaka nej je možné ľuďom navôkol ukazovať môj pohľad na svet, zdieľať pocity.

Beátka Gondová

MUAH

tf Som kreatívna, energická a ukecaná mladá baba, ktorá sa rada vzdeláva vo všetkom čo robí. Milujem prírodu, rada tvorím hand-made šperky a rada vyzdvihujem krásu žien prostredníctvom líčenia. Mám rada výzvy, pretože vďaka nim prekonávam samú seba a posúvam sa vpred. Vždy sa snažím do svojej práce vložiť kúsok seba a práve preto všetko čo robím, robím s láskou a úsmevom, aby finálny výsledok bol čo najlepší.

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.