Každú sezónu nám módne domy a návrhári diktujú nové trendy a farby v oblasti módy, ktoré sa budú nosiť. Tento rok nebol výnimkou a my vieme aké kúsky by ste si mali určite zaobstarať a nemali by vám chýbať v šatníku, pretože s nimi vykúzlite tie najlepšie outfity!

Zlatá a žltá

trendy na jeseň

Plánujete zažiariť, a to doslova? Všetko čo sa trbliece a leskne bude túto jeseň a zimu in! Už koncom minulého roka ste si mohli všimnúť na svetových módnych prehliadkach zlaté a strieborné podtóny. Tento náznak viedol k tomu, že sa farby aj tento rok vrátili, no v omnoho silnejšom dôraze. Celý strieborný či zlatý outfit? Nebojte sa toho a skúste to! Nešliapnete však vedľa ani s kombináciou čierna + zlatá.

Burgundy nezapadla prachom

Burgundy, známa aj pod názvom vínová červená, bola minuloročným hitom, ktorý sa nosil na úplne všetkom. Nohavice, svetre či topánky sa tejto farbe nevyhli a každému sa to páčilo. Prečo nie? V tmavých a upršaných dňoch bol nudný jesenný či zimný outfit touto farbou dokonale oživený. Ani tento rok sa táto farba nestratí a určite ju budete vidieť v mnohých výkladoch obchodov. Najviac bude frčať na svetroch a rolákoch.

Horčicová či žltá?

Spolu s rýchlym odchodom leta zmizli aj neónové farby, ktoré sa celé toto teplé obdobie nosili. Ak ich však milujete a nechcete sa ich vzdať, nezúfajte. Namiesto žltej prichádza jej tmavšia sestra, horčicová. Tá je veľmi obľúbenou už niekoľko sezón po sebe a nikdy nesklamala. Rovnako ako vínová červená, dokáže celý outfit oživiť. Dokonca ešte viac!

Čierna je kráľovnou

Klasika, ktorá nikdy nesklame a ani na nej nikto nepohorí. Čierna sa dá kombinovať s úplne každou farbou, je skvelá na každom kúsku oblečenia, doplnku či na topánkach. Jeseň a zima sú práve obdobím, ktoré túto farbu pozdvihujú ešte viac ako jar či leto. All black outfit sa teraz nosí a vy môžete vyzerať najlepšie ako sa dá, pretože s kombináciou čierna + čierna, nepokazíte naozaj nič.

Karamelová a béžová

trendy na jeseň

Ďalšou klasikou, ktorá sa neomylne vracia každý rok na chladnejšie obdobia je karamelová alebo béžová. Tieto dve, veľmi podobné farby, sa navzájom skvelo dopĺňajú a k čiernej sedia ako uliate. Posledné dva roky je veľmi obľúbeným v týchto farbách „camel coat“, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene. Vyzerá na postave božsky a výborne sa kombinuje či už s vysokými lodičkami alebo športovými teniskami.

Zdroj: vogue.com
Fotky: pinterest, elle.com

Ktoré sú vaše obľúbené farby na jeseň? Podeľte sa s nami a inšpirujte nás!

Autor

Naďa Černá

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Som bloggerka, ktorá miluje písanie o móde, kozmetike, nových trendoch, zdravom životnom štýle a pravdupovediac, úplne o všetkom. Písaniu som sa začala venovať ako prváčka na strednej škole a stále...
Viac o autorovi

Najčítanejšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Najnovšie v kategórii

Sexy aj za jesenného počasia

Sexy aj za jesenného počasia

Trendy farby na jeseň 2016

Trendy farby na jeseň 2016

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.