Speváčka Rihanna sa už začiatkom roka rozhodla pripojiť k návrharskej rodine, podobne ako napríklad Kanye West. So svojou novou kolekciou Fenty x Puma si podmanila parížsky Fashion Week. Na prehliadkovom móle sa v jej modeloch objavili tváre známych supermodeliek - Frederikke Sophie, Imaan Hammam a nechýbali ani mená ako Lexi Boling, Dilon, či Marjan Jonkman.

Mysleli ste si, že spojenie streetwearu a elegancie nie je možné? Omyl! Kolekcia Fenty x Puma je spojenie pouličného štýlu, športového oblečenia, hodvábnych šiat, stužiek, čipky a jemných odtieňov ružovej, či vojenskej zelenej. Čerešničkou mnohých outfitov sú perlové piercingy v spodnej pere, ktoré dodávajú celkovému looku moderný, no zároveň klasický podtón. Ako podotkla samotná speváčka, kolekcia bola inšpirovaná heslom „Maria Antoinette ide cvičiť“. Ide o oblečenie, ktoré by mohla Maria Antoinette nosiť v paralelnom vesmíre, kde by korzety a športové oblečenie žili bok po boku.

Ukrátená nebola ani mužská populácia – Riri vytvorila dokonalú rovnováhu medzi krehkosťou a mužskou silou v podobe kvetovaného saka a overalu. Prevládali brokátové látky, pastelová ružová, biela a levanduľová farba.

Celebrity sa častokrát pokúšajú o prerazenie do sveta módy, no nie vždy úspešne. Avšak môžeme zhodnotiť, že Rihanna to zvládla bravúrne a získala čestné miesto v zozname návrhárov, ku ktorým patrí napríklad Victoria Beckham, Mary-Kate a Ashley Olsen.

Zdroj: vogue.com
Fotky: vogue.com, fashionbeauty.network


Zaujala vás kombinácia športového a elegantného štýlu?

Autor

Dominika Surovčíková

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Bláznivá, mierne ironická milovníčka zábavy, literatúry, tvorivého písania, mačiek a predovšetkým módy. Móda ma očarila najmä tým, že je zároveň globálna, aj osobitá. Štýl považujem za zrkadlo povahy a názorov...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.