Prehliadky značky spodnej bielizne Victoria's Secret sa tešia mimoriadnej obľube a patria medzi najočakávanejšie módne udalosti roka. Na najbližšiu prehliadku sa tešíme už 5. decembra 2016, po prvýkrát v Paríži.

Okrem už známych tvári, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou prehliadok ako Adriana Lima alebo Alessandra Ambrosio, tento rok uvidíte aj nováčika, sestru Gigi Hadid, Bellu Hadid. Vlani bola nováčik práve Gigi, spolu s jej kamoškou Kendal Jenner a boli úžasné, tešíme sa preto, ako dopadne premiéra ďalšej krásky z rodu Hadid. Naopak, tento rok neuvidíme na móle už stálicu a prekrásnu ženu Candice Swanepoel a Behati Prinsloo, stali sa pred pár týždňami mamičkami a tak je jasné, že sa na tohtoročnej prehliadke nezúčastnia. Uvidíme ich opäť budúci rok.

Na prehliadke uvidíte nielen bežnú konfekciu, ktorú si budete môcť zakúpiť v ich kamenných obchodoch alebo online, ale aj jeden exkluzívny kúsok. Ide o podprsenku Fantasy Bra, navrhnutú Eddiem Borgom, pracovalo sa na nej asi 700 hodín a jej hodnota je neuveriteľných 3 milióny dolárov. Musí vám byť jasné, že nie je vyrobená len tak z hocijakých materiálov. Nájdeme na nej 9000 drahokamov ako diamanty či smaragdy a 18 karátové zlato. Tento rok dostala česť predvádzať túto luxusnú podprsenku čokoládová kráska Jasmine Tookes (patrí medzi stálice na prehliadkach VS) a zo správy, že práve ona je tá vyvolená bola maximálne dojatá, nečudujeme sa.

Prehliadku budeme 5. decembra sledovať a už teraz sa môžete tešiť na ďalší príspevok.

victoria-s-secret

Fantasy Bra na modelke Jasmine Tookes

victoria-s-secret

Oficiálna bombera k prehliadke 2016 v Paríži

victoria-s-secret

Novinka, The unlined uplift bra

victoria-s-secret victoria-s-secret

Stálice Alessandra Ambrosio a Adriana Lima

Zdroj: victoriassecret.com
Fotky: victoriassecret.com

Sledujete značku Victoria's Secret? Ste s ňou spokojné?

Autor

Katryna

Pozícia v Lofte: Redaktorka

Katryna je študentka ekonomie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Má prehľad o módnych trendoch a aktuálnych fashion shows. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl...
Viac o autorovi

Newsletter

© PHOTOLOFT 2016 - 2019. All rights reserved. www.photoloft.sk | login icon 2 01

Použitie fotografií iba s pisomným súhlasom autora.